top of page

Choose your pricing plan

  • 4 Lessons Package

    100$
    Perfect for anyone looking for weekly classes!
    Valid for one month
    • Save more on lessons when you pay for the 4 lessons package!
  • 2 Lessons pack

    60$
    Great for someone who wants to save on 2 lessons!
    Valid for one month
    • Save when you book 2 lessons.
bottom of page